BON NA INNOWACJE 15.000 zł – bezzwrotna dotacja dla małych firm

PROGRAM PARP

BON NA INNOWACJE

 BEZZWROTNA DOTACJA W WYSOKOŚCI 15 000 ZŁ

DLA MAŁYCH FIRM

Jeśli chcą Państwo szybciej, efektywniej i taniej działać na rynku polskim
poprzez wdrożenie najnowocześniejszych rozwiązań  CRM,
Bez Ponoszenia Kosztów Własnych
zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Celem programu Bon na innowacje jest zainicjowanie współpracy przedsiębiorstw ze strefą naukową. Dzięki temu, Państwa przedsiębiorstwo może wykorzystać wiedzę polskich naukowców z  Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie w celu usprawnienia swojej działalności.

 OSTATECZNY CZAS SKŁADNIA WNIOSKÓW – DO 1 CZERWCA !

(Decyduje kolejność złożenia wniosków)

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o zapoznanie się z załączoną dokumentacją i zapraszamy na spotkanie informacyjne 14 maja br. o godz. 14.00 w Urzędzie Miasta Bełchatowa, przy ul. Kościuszki 1 lub bezpośredni kontakt z nami pod nr tel. 602221759.

Zapraszamy do współpracy!

Program „BON NA INNOWACJE” – informacje szczegółowe

 

Dla tych wszystkich przedsiębiorców, którzy zetknęli się z zagadnieniami wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań w zakresie CRM, poszukują nowych możliwości sprzedaży, dysponują handlowcami, całym działem sprzedaży, logistyką sprzedaży, analizą danych związaną z wszelkimi zagadnieniami sprzedaży w firmie na poziomie lokalnym, międzymiastowym lub międzynarodowym. Wszystkie te działania wymagają odpowiedniej wiedzy i narzędzi, które mogą Państwo pozyskać nieodpłatnie w ramach programu „Bon na innowacje”.

CRM stanowi swoistą filozofię wspierania sprzedaży, poprzez przemodelowanie strategii obsługi klientów. Z jednej strony jest to pewna organizacja działań, realizowana przez odpowiednie stanowiska i jednostki organizacyjne przedsiębiorstwa plus środki techniczne i oprogramowanie. Z drugiej strony jest to pewien sposób budowania strategii marketingowych w oparciu o badania zadowolenia, zaufania i lojalności klientów wobec marek.

W ramach tego projektu dostają Państwa możliwość nieodpłatnego przygotowania się do nowych zadań, na  których realizację w przyszłości konieczne będą dodatkowe inwestycje. To jest okazja, aby w dobie dzisiejszego kryzysu zaoszczędzić co najmniej 15.000 zł.

Aby  uzyskać  dofinansowanie  należy  złożyć  wniosek  w  PARP.  Termin  składania  wniosków upływa  1-go czerwca 2012r – zatem czasu jest niewiele. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na udział  w  programie  „Bon  na  innowacje”  mogą  liczyć  na  nieodpłatną  pomoc  ze  strony  naszych specjalistów w prawidłowym przygotowaniu wniosków do PARP i załatwieniu wszystkich spraw formalnych.  Do zadań przedsiębiorcy należy przygotowanie   dokumentów   rejestrowych oraz podpisanie gotowego wniosku i przesłanie go do nas. Tym niewielkim nakładem pracy macie Państwo możliwość pozyskania bezzwrotnych  funduszy w wysokości 15.000 zł na rozwój nowych technologii w firmie.

Jeżeli zainteresowała Państwa możliwość pozyskania „Bonu na innowacje” o wartości 15.000 zł prosimy  o  zapoznanie  się  z  załączoną  ankietą.  Jeżeli  odpowiedzi  są  zgodne  z  odpowiedziami zaznaczonymi w  ankiecie, oznacza to, że macie Państwo wysokie szanse na otrzymanie 15.000 zł w projekcie „Bon na innowacje”.

Aby zwiększyć Państwa możliwość uzyskania wsparcia przy pozyskiwaniu środków w ramach programu „Bon na innowacje” prosimy o kontakt.

Kontakt:

Koordynator projektu z ramienia WSSMiA i OMSOFT

Agata Traczykowska

 Tel/Fax: 048 362 53 00

E-mail:  biuro@omsoft.eu