Oferta pracy: Junior Recruiter (part-time student)

Junior Recruiter (part-time student)

Miejsce pracy: Warszawa

Profesjonalny team rekruterów poszukuje entuzjastycznej i kreatywnej osoby, której będzie mógł przekazać swoją wiedzę i doświadczenie. Jeżeli chcesz swoje studia połączyć z pracą z najlepszymi, powinieneś dołączyć do nas na stanowisko:

Junior Recruiter (part time student)

Twoją rolą będzie początkowo wspieranie Senior Rekruterów w procesach rekrutacji wysokiej klasy specjalistów IT, aby w krótkim czasie zdobyć kompetencje, które pozwolą Ci samodzielnie pracować jako rekruter w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Od ponad dwóch lat wprowadzamy naszą markę na rynek i robimy to skutecznie. IT to najbardziej dynamicznie rozwijająca się i prestiżowa branża na świecie. Praca w naszym profesjonalnym zespole i międzynarodowe środowisko z pewnością przełożą się na dalszy rozwój Twojej kariery zawodowej.

Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • Elastyczny czas pracy w niepełnym wymiarze, co pozwoli Ci połączyć studia z pracą
  • Umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, kartę multisport
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole, w motywującej atmosferze
  • Dużą samodzielność i realny rozwój Twoich umiejętności
  • Wsparcie w zdobywaniu wiedzy i w rozwoju
  • Mentoring i budowanie doświadczenia według najlepszych praktyk
  • Uczestnictwo w międzynarodowych rekrutacjach w profesjonalnym środowisku

Twoje obowiązki:

  • Wyszukiwanie specyficznych profili i umiejętności technicznych w bazach danych
  • Profesjonalna aktywność na portalach społecznościowych jak Goldenline i Linkedin
  • Zbieranie, przetwarzanie i prezentowanie danych w różnych formach, dzięki czemu technologie
    IT przybiorą dla Ciebie nowego znaczenia
  • Analiza i selekcja życiorysów w procesach rekrutacyjnych
  • Budowanie sieci kontaktów ze specjalistami IT w Polsce i innych krajach Europy oraz proaktywne komunikowanie im nowych możliwości
  • Wstępne rozmowy, prezentowanie ofert i interview
  • Tworzenie opisów stanowisk (takie jak ten, który właśnie czytasz) we współpracy z nami
  • Rozwój, rozwój, rozwój…

Aby do nas dołączyć, powinieneś:

  • Być studentem / studentką studiów dziennych lub wieczorowych
  • Swobodnie posługiwać się językiem angielskim w mowie i piśmie, aby móc komunikować
    się z kandydatami i skutecznie współpracować w zespole
  • Być osobą komunikatywną oraz umieć to wykorzystać, bazując na kontaktach poprzez skype/telefon i media społecznościowe
  • Łatwo nawiązywać kontakt z innymi ludźmi, mieć poczucie humoru i dystans, czyli rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Używać swoich umiejętności logicznego i wielotorowego myślenia w zadaniach
  • Chcieć zdobywać wiedzę w rekrutacji i rozwijać swoją karierę w NATEK w dłuższej perspektywie

Firma NATEK powstała w 2004 roku. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług IT w Europie Środkowo-Wschodniej, działamy na terenie Polski, Czech, Słowacji, Rumunii oraz Bułgarii. Nasze zaangażowanie, pasja oraz doświadczenie zostały dostrzeżone przez największe, międzynarodowe przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Uczestniczymy w tworzeniu najnowocześniejszych systemów i rozwiązań dopasowanych do potrzeb tych, którzy codziennie zmieniają świat.

Szczegółowe informacje dotyczące naszej firmy znajdziesz na stronie: www.natek.pl