Staż na stanowisku: Office Assistant

przyjacielekawy.pl-logo

Staż w międzynarodowej firmie e-commerce”

Stanowisko: Office Assistant

Przyjaciele Kawy – jesteśmy zgranym zespołem osób, które uwielbiają kawę. Jesteśmy jednym z największych sprzedawców ekspresów do kawy i kawy w rejonie Europy Wschodniej. Mamy sklepy internetowe i stacjonarne w krajach bałtyckich – na Litwie, Łotwie i w Estonii oraz w Finlandii i na Białorusi.

Jeśli jesteś studentem 4 – go lub 5 – go roku albo absolwentem (specjalizacja i rodzaj uczelni nie ma znaczenia) i interesuje Cię zdobycie praktyki w zakresie marketingu i sprzedaży internetowej – zapraszamy do nas!

Oferujemy:

– udział w programie Erasmus w Kownie, na Litwie (3 – 6 miesięcy), – naukę w wielu zakresach sprzedaży i marketingu online,
– współpracę z polskimi i zagranicznymi klientami,
– współpracę z polskimi managerami i innymi pracownikami,

– pracę w młodym zespole 30 osób i dobrą atmosferę w pracy, – możliwość dalszej współpracy,
– nieograniczony dostęp do świeżej kawy.

Przewidywany zakres obowiązków:

– codzienne zadania związane z funkcjonowaniem e-sklepu,
– asystowanie pracownikom różnych działów,
– dokonywanie krótkich tłumaczeń (teksty reklamowe, posty na blogu itp.),
– pomoc w zagadnieniach związanych z marketingiem (pisanie artykułów pod pozycjonowanie, tworzenie tekstów reklamowych, prowadzenie profili firmowych na portalach społecznościowych itp.).

Wymagania:

– chęć do nauki i pracy,
– dobre wyniki w nauce,
– dobra znajomość języka angielskiego,
– odpowiedzialność, sumienność i obowiązkowość.

Jeśli uważasz, że nasza propozycja jest tym, czego szukasz i tym, co Ciebie interesuje, prześlij w załączniku swoje CV i krótkie uzasadnienie po angielsku (do 150 słów), dlaczego chciałbyś u nas pracować i czego chciałbyś się nauczyć. E-mail pt. Internship in Lithuania wyślij na adres: patrycja@przyjacielekawy.pl

OFERTA WAŻNA DO 31.05.2016

Informacje o karierze w naszej firmie dostępne są również tutaj: https://www.przyjacielekawy.pl/staz-w- miedzynarodowej-firmie-e-commerce