Konferencja Naukowa „Autyzm – zrozum i pozwól mi żyć”

logo-mazowsze

PATRONAT HONOROWY – MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

.

INSTYTUT STUDIÓW PODYPLOMOWYCH
WYŻSZEJ SZKOŁY KOMUNIKOWANIA POLITOLOGII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH W WARSZAWIE
ma zaszczyt zaprosić na Konferencję Naukową:

„Autyzm – zrozum i pozwól mi żyć”

Ogólnopolska Konferencja poświęcona problemom osób z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi, która odbędzie się 14 marca 2015 roku w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu (http://mwmskansen.pl/).

muzeum

Konferencja poświęcona jest wymianie poglądów i doświadczeń, propagowaniu, i rozpowszechnianiu wiedzy na temat zaburzeń ze spektrum Autyzmu oraz okazanie solidarności, i wsparcia rodzinom osób autystycznych . Konferencja skierowana jest do nauczycieli, lekarzy, terapeutów, psychologów, pedagogów, logopedów, studentów, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką edukacji i stymulacji osób z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi.

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji i zachęcamy do rozpropagowania niniejszej informacji w swoim środowisku.

Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do 10.03.2015 r. nr telefonu (24) 275-58-30 od pn. do pt. w godzinach 8:00-16:00, lub drogą mailową: adwa3u@wp.pl.

.

Rada programowa:

dr Monika Brenner – Zawierucha – Rektor WSKPiSM

dr Jolanta Kociuba – UMCS Lublin

dr Mirosław Murat – WSKPISM Warszawa

Komitet organizacyjny:

mgr Anna Smykowska – Dyrektor Filii Instytutu Studiów Podyplomowych w Sierpcu

mgr Małgorzata Malcan – Kołaczkowska – Kierownik logopedycznych studiów podyplomowych WSKPiSM

mgr Rafał Kosmulski – Dyrektor Studiów Podyplomowych WSKPiSM

Do pobrania: